РАЗРАБОТКА ГЕРАЛЬДИКИ

  <<начало  <7a  7b  7c>  конец>>

ПРИВЕТ

jangez.gif (78669 bytes)

 

 

 

Особовий герб

МИКОЛИ ЯНГЬОЗА

Склав i виконав М. Карий. (TMExpert)

Геральдичний опис (БЛАЗОН)

Герб. Щит розтятий двічі; у правому синьому та лівому червоному полях - у стовп золота лілія, срібний лапчастий хрест та три золоті колоски пшениці, у середньому чорному - срібний меч вістрям додолу із золотим ефесом, обплетений золотою виноградною лозою. Щит увінчує сталевий турнірний закритий шолом, підкладений червоним, і вкритий наметом - червоним справа, підкладеним золотом, і синім зліва, підкладеним золотом. Бурелет із трьох кольорів: золото, червоний і синій поперемінно. На золотій стрічці девіз чорним: AUDACES FORTUNA JUVAT (сміливим допомагає доля). Праворуч виходить синій прапор, на якому золотий орел із срібним дзьобом і червоним язиком тримає в срібних лапах з золотими кігтями золоту стрічку з написом чорним YANGEZ.

Штандарт. На синьому полотнищі золотий орел із срібним дзьобом і червоним язиком тримає в срібних лапах з золотими кігтями золоту стрічку з написом чорним YANGEZ.

 

 

 

 

 

Более подробную информацию по интересующим Вас вопросам Вы можете получить в любое время суток в письме или с 10-00 до 20-00 по телефону в Киеве (044) 287-1786.

tme.gif (1991 bytes)

  <<начало  <7a  7b  7c>  конец>>